22 Δεκ Ενημέρωση για την εθελοντική δωρεά μυελού των οστών
Λίγο πριν τα Χριστούγεννα, το Ερευνητικό Εργαστήριο Αξιοπιστίας και Ποιοτικού Ελέγχου στην Εργαστηριακή Αιματολογία – HemQcR στο πλαίσιο των μαθημάτων “Αιμοδοσία” και “Αιματολογία I” σας προσκαλεί σε εκδήλωοη-ενημέρωοη για την εθελοντική δωρεά μυελού τον οστών.
Μαζί μας από το Σύλλογο ΟΡΑΜΑ ΕΛΠΙΔΑΣ η Δρ. Πηνελόπη Σαμαρά.
Μετά την ενημέρωση όσοι επιθυμούν μπορούν να γίνουν εθελοντέε δότες.
![Mielou Twn Ostwn 01 (2)](https://tiemps.uniwa.gr/wp-content/uploads/sites/189/2023/12/mielou-twn-ostwn-01-2-575x800.png)